KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14313137

nr 1431 3137

Hans Osswald Larsson, Sverige. Man i snickarbyxor. Monogramsignerad. Olja på pannå, 40x15, yttermått inklusive ram: 59x34 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 november 2021
kl 18:36:27

11/11 09:48:25 1      Vinnande bud